[:en][:]

Nasıl tasarlıyoruz?

Web sitelerini yaparken şu konularda çok hassas davranıyoruz;

İhtiyaçlar

Her şirketin/bireyin kendine ait farklı ihtiyaçları var. Önce neye ihtiyaç olduğu tam netleştiğinde, ortaya çıkan iş de bir o kadar başarılı oluyor. Sitenizi yaparken dünyanın en evrensel CMS yazılımı WordPress ile entegre ediyoruz.

Site Haritası & İçerik

İhtiyaçlar belirlendikten sonra yol haritası çıkarmak şart. Size sitenizde ne görmek istediğinizi soruyoruz, bu isteklerinizi deneyimlerimizle birleştirip size danışmanlık veriyoruz. Her şeyin web sitesinde görünmesi gerekmediği gibi gözden kaçırdığınız ve eklenecek şeyler de olabilir.

Son Trendler

Teknoloji her saniye değişiyor. Siz bunu okurken Google Chrome yeni güncellemesini çoktan vermiş ve sitenizdeki bir kodu artık desteklemiyor olabilir. O nedenle web sitenizi yaparken eskimiş ve modası geçmiş trendlerden uzak duruyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

İnternet dünyasında bir kere “web sitesi” dediğinizde, karşınıza istemediğiniz kadar reklam çıkmaya başlar. Hepsinin mesajı nettir: “3 dk’da web siteniz hazır”. Önceki müşterilerimizin bize anlattığı deneyimleri bize öğretti ki; çoğu kişi önce bu reklamlara inanıp web sitesini kurmaya başlıyor. Kuruyor da. Ama daha sonra evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bir şey eklemeye çalıştığınızda sürpriz fiyatlar çıkıyor; güvenlik ve hız problemleri yaşanıyor; işin içine girdikçe “SEO Optimizasyonu, Responsive Tasarım, Pagespeed Değeri” gibi bir çok kavramla tanışıyor ve günün sonunda “Biz bunların hiç birini bilmiyorduk, şimdi ne yapacağız” demeye başlıyorsunuz. Sonra yolunuz bizler gibi bu işlerle ilgilenen kişilere düşüyor: Freelance Çalışanlar ya da Dijital Ajanslar.

Biz iki kavramı da birleştirdik ve freelance hizmet vererek tüm maliyetlerimizi minimuma indirdik. Yeni dünya artık ofise ihtiyaç duymuyor. İnternete bağlı olduğumuz her yerde sizinleyiz. Yani analog şirket gibiyiz ama daha dijitaliz, kafalarımız da son trendlerde. Bir ajans çalışanı gibi “işten çıkış saati”mizi beklemediğimiz için, bu huzur ve mutluluğumuz ortaya çıkan işlere de yansıyor.

Web sitesi sadece logoyu yerleştirip, misyon&vizyon metnini yapıştırınca tamamlanan bir şey değil. Eğer internet üzerinden müşteriler bulmak ve uluslararası camiada yer alarak gelirlerinizi arttırmak istiyorsanız; web sitenizin logonuzdan daha da çok şey anlatmaya ihtiyacı var.

Bugüne kadar dünyanın farklı ülkelerinden bir çok müşteriyle temas kurduk ve çalışmalarını yürüttük. Yetmedi bize referans oldular, tanıdıklarını da mutlu gönderdik. Şimdi sizinle de tanışmak ve işinizi kendi işimizmiş gibi görüp el sıkışmayı ve titizlikle çalışmayı çok istiyoruz.

Neler Yaptık?

Şimdi size burda bütün markalarımızın havalı logolarını ekleyip sizi düşünmeye sevk etmedik. En doğrusunun öne çıkan özelliklerini kronolojik sırayla listelemek olduğunu düşündük. Gelin bir bakalım;

 • Pek Food Dondurulmuş Ürünler Websitesi V2 : Sanko Holding, pratik bir şekilde sağlıklı dondurulmuş ürünler geliştirme vizyonuyla sizleri doyururken, biz de onların web sitelerini yeniledik. Hatta o kadar birbirimizi sevdik ki diğer web sitelerini üstlendik ve işi e-ticaret boyutuna taşıdık.
 • Inveon: Türkiye’nin en iyi E-Ticaret site yazılımlarını üreterek dünyaya açılan Inveon’un web sitesi biz yeniledik. Özenle çalıştık, en ince detayları konuştuk ve hızlı erişilebilen keyifli bir iş çıkardık.
 • Bionnex Uluslararası E-Ticaret Websitesi: Uluslararası dermokozmetik markası Bionnex’in 5 farklı ülkede faaliyet gösteren web sitesini yaptık ve Türkiye’de e-ticaret satışları yapmasını sağladık.
 • Celenes by Sweden: İsveç’in FMCG kozmetik markası Celenes’in ürünlerinin tanıtıldığı 5 dilli web sitesini yaptık.
 • Dr.Oil İngilizce-Arapça Website: Dünyanın farklı ülkelerinde satılan, Suudi Arabistan’da pazar liderliğine çıkan Dr.Oil yağlarının web sitesini biz üstlendik.
 • Yomi Kastro Tek Sayfa Kişisel Web Sitesi: 20’den fazla başarılı internet girişiminin Yatırımcısı ve/veya Yönetim Kurulu Üyesi olan Yomi Kastro’nun kişisel web sitesini daha modern bir şekilde yeniledik.
 • Giacare: Amerika’nın tıbbi malzeme tedarik şirketlerinden Giacare de, konu web sitesi olunca güvenini bizden yana kullandı. Onların içine sinen en iyi duruma ulaşmaya çalıştık.
 • myGiniAmerika’nın Fin-tech alanında büyüyen şirketi myGini’nin daha önceden yapılmış web sitesine; üyelik girişli müşteri envanteri toplama formu ekleyerek, Stripe ve Docusign gibi sistemlere bağladık.
 • Bolca Food: Sanko Holding’in bir diğer sağlıklı dondurulmuş ürünler üreten şirketinin web sitesini de yeniledik.
 • Yenibirlider Derneği: Türkiye’nin farklı üniversitelerinden ve şirketlerinden gençleri bir araya getirme misyonu olan Yenibirlider Derneği’nin ihtiyaçlarına uygun olarak web sitelerini yeniledik, onların çok kolay yönetebilecekleri şekilde her şeyi teslim ederek vedalaştık.
 • Ontrava: Bir dönem Türkiye’de oldukça yükselen ve “yeni trend habercilik” misyonu ile ortaya çıkan Ontrava’nın web sitesi ve mobil uygulamaları bize emanetti. Uygulamayı App Store’de yayınladığımız ilk hafta listenin başına çıkardık ve uzun süre “Haberler” kategorisinin ilk 5’indeydi.
 • NtesWorldİngiltere merkezli 4 farklı ülkeye hizmet eden mühendislik şirketi Ntes’in web sitesini, İngiltere’deki iş ortağımız Yabba Digital adına biz hazırladık.
 • ÜşengeçŞef: Ünlü yemek bloggeri Dilek Yeğinsü, günlük işlerine odaklanırken, biz arkaplanda onu en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Web sitesini yeniledik ve doğru yönlendirmelerle arama motorlarındaki varlığını yükselttik.
 • Bead Technology: Onlar büyük binalara sensörler yerleştirerek enerji tasarrufu sağlayıp dünyamızı korudu, biz de onların dijital varlığını. Almanya merkezli teknoloji şirketi Bead’ın web sitesini hazırlayarak teslim ettik.
 • Retired Asset: Doğayı korumak şart! Onlar dünyanın farklı ülkelerinde atıl bir şekilde bırakılmış enerji santrallerini demonte edip dönüştürürlerken, bizler de onların bu görevini web dünyasına taşıyarak anlattık.
 • Best Friend Butler: Amerika’da sevimli dostlarımızın temizlikleriyle ilgilenen bir şirketin web sitesini hazırladık ve teslim ettik.
 • Coza Working Space: İzmir’de bir kadın girişimcinin azmiyle ortaya çıkan Coza’nın ihtiyacına yönelik tek sayfalık web sitesini hazırladık.
 • Mümin Sekman: Ünlü yazar Mümin Sekman’ın web siteleri de bir dönem bize emanetti.

Bizden İşler

Size hizmet verirken bir yandan da boş durmadık, kendimize bunları yaptık;

 • Gezimingo Seyahat Rehberi Platformu: Şehirleri keşfetmenizi sağlayan Türkçe seyahat platformu Gezimingo’yu Beta sürecinde açtık, hala geliştiriyoruz. Burası sonsuz bir döngü, final sürümüne kadar devamlı olarak yeni trendlerle güncelleyeceğiz.
 • Kuponigo: Kuponigo, sizlere alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirimler, kuponlar ve fırsatlar sunuyor.
 • Citiletter: Gezimingo’nun İngilizce versiyonunu çalıştık. Mobil uygulaması ve web sitesi ile çok havalı bir iş çıkardık. Ama daha sonra Türkçe devam etme kararı alındı ve Türkçesi için bambaşka bir proje olan Gezimingo’yu hazırladık.
HADİ PLAN YAPALIM

Bugüne kadar dünyanın farklı ülkelerinden bir çok müşteriyle temas kurduk ve çalışmalarını yürüttük. Yetmedi bize referans oldular, tanıdıklarını da mutlu gönderdik. Şimdi sizinle de tanışmak ve işinizi kendi işimizmiş gibi görüp el sıkışmayı ve titizlikle çalışmayı çok istiyoruz

Fiyat teklifi alın
[:tr][:]