[:en][:]

Ne tasarlıyoruz?

Tasarım deyince kavram çok geniş oldu, şöyle özetleyelim;

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulamalarınızın ekranlarını tasarlama konusunda çok keyif alıyoruz. (UI/UX)

Kurumsal Kimlik

Eşe dosta kendinizi tanıtın diye Kurumsal Kimliğinizi üstleniyoruz.

Diğer Tasarımlar

Tanıtımınızı yaparken kullandığınız Reklam, Banner, Insert, Bröşür ve Keynote Sunum vb. görsel ihtiyaçlarınız da emin ellerde.

Nasıl tasarlıyoruz?

“Şu logoyu bi tık büyütelim” demenize gerek bile yok. Dünyadaki tüm trendleri inceliyor ve sizin için en ideal olabilecek boyutu biz zaten size sunmaya çalışıyoruz. Elbette tasarım göreceli kavram, bugün tüm dünyada kabul görmüş Apple logosunu bile yolda durdurup sorduğunuzda beğenenleri kadar beğenmeyenleri de çok olacaktır. O nedenle sizin içinize sinen ve sizi yansıttığını düşünen tasarımı ortaya çıkarın, geri kalanı onu pazarlamak. Isırılmış bir elma için onbinlerce TL’lik cihazlara para ödüyoruz değil mi?

Biz ne yaptık? Bu işleri yapan “Freelance Çalışanlar” ya da “Dijital Ajanslar” kavramını birleştirdik. Freelance hizmet vererek tüm maliyetlerimizi minimuma indirdik. Yeni dünya artık ofise ihtiyaç duymuyor. İnternete bağlı olduğumuz her yerde sizinleyiz. Yani analog şirket gibiyiz ama daha dijitaliz, kafalarımız da son trendlerde. Bir ajans çalışanı gibi “işten çıkış saati”mizi beklemediğimiz için, bu huzur ve mutluluğumuz ortaya çıkan işlere de yansıyor.

Bugüne kadar dünyanın farklı ülkelerinden bir çok müşteriyle temas kurduk ve çalışmalarını yürüttük. Yetmedi bize referans oldular, tanıdıklarını da mutlu gönderdik. Şimdi sizinle de tanışmak ve işinizi kendi işimizmiş gibi görüp el sıkışmayı ve titizlikle çalışmayı çok istiyoruz.

Neler Yaptık?

Şimdi size burda bütün markalarımızın havalı logolarını ekleyip sizi düşünmeye sevk etmedik. En doğrusunun öne çıkan özelliklerini kronolojik sırayla listelemek olduğunu düşündük. Gelin bir bakalım;

 • Done8: Almanya’da ortaya çıkan start-up olan Done8’in uygulama arayüzlerini geliştirdik. Tüm akışı yazılımcılarının kodlama ihtiyaçlarına göre hazırlayıp teslim ettik.
 • Variety FoodsAmerika’nın kavanoz ürünler satan şirketin logosu da bizim ellerimizden çıktı.
 • Tulipa SPA / Health Clubİstanbul’un metrekare açısından en büyük spor tesisi Tulipa’nın görsel çalışmalarını bir iş ortağımız adına biz hazırladık.
 • MagnetindHindistan merkezli bir online satış sitesinin Facebook reklam görsellerini biz hazırladık.
 • KeyshellAmerika merkezli bir gayrimenkul şirketinin ihtiyacı olan tanıtım sunumunu biz hazırladık.
 • find a space: Türkiye’de faaliyete geçmeye hazırlanan “find a space” sosyal sorumluluk projesinin logosunu da biz yaptık.
 • Atakan Utku Aikido: İstanbul’da faaliyet gösteren Atakan Utku Aikido’nun birkaç tasarımını, iş ortağımız adına biz tasarladık ve teslim ettik.
 • Giresun Blog: Giresun’un en güzel manzaralarını billboardlara taşıdık ve “Giresun’u Keşfet” projesini yaptık.
 • Liman DergisiGiresun Liman Dergisi’nin logosunu Giresun’un en ünlü sembolik tepelerinden biri olan Gedikkaya’dan esinlenerek tasarladık ama proje faaliyete geçemedi. Logosu hatıra kaldı.
 • Giresun Valiliği: Giresun Valiliği’nin Giresun Adası tanıtım broşürü işini Giresun’daki iş ortağımız adına biz üstlendik.

Bizden İşler

Size hizmet verirken bir yandan da boş durmadık, kendimize bunları yaptık;

 • Gezimingo: Şehirleri keşfetmenizi sağlayan Türkçe seyahat platformu Gezimingo’yu Beta sürecinde açtık, hala geliştiriyoruz. Logosu ve kurumsal kimliği de fena olmadı gibi ne dersiniz?
 • Citiletter: Gezimingo’nun İngilizce versiyonunu çalıştık. Mobil uygulaması, web sitesi ve tasarımı ile çok havalı bir iş çıkardık. Ama daha sonra Türkçe devam etme kararı alındı ve Türkçesi için bambaşka bir proje olan Gezimingo’yu hazırladık.
HADİ PLAN YAPALIM

Bugüne kadar dünyanın farklı ülkelerinden bir çok müşteriyle temas kurduk ve çalışmalarını yürüttük. Yetmedi bize referans oldular, tanıdıklarını da mutlu gönderdik. Şimdi sizinle de tanışmak ve işinizi kendi işimizmiş gibi görüp el sıkışmayı ve titizlikle çalışmayı çok istiyoruz

Bize Ulaşın
[:tr][:]